Kampoppsettet for høsten 2020 er publisert

TidTurneringKampnrBaneHjemmelagBortelag
Lørdag 19.09.20
10:00Gutter 09, Intersport 4’er – runde 1 - 0347130903001Aurskoghallen - Mini 1Kjelsås SortKorsvoll Grønn
10:00Gutter 09, Intersport 4’er – runde 1 - 0447130904001Aurskoghallen - Mini 2Oppsal BlåKjelsås Lilla
10:20Gutter 09, Intersport 4’er – runde 1 - 0347130903002Aurskoghallen - Mini 1AFSK GrønnKjelsås Orange
10:20Gutter 09, Intersport 4’er – runde 1 - 0447130904002Aurskoghallen - Mini 2Korsvoll SvartOppsal Grønn
10:40Gutter 09, Intersport 4’er – runde 1 - 0347130903003Aurskoghallen - Mini 1Oppsal RødKjelsås Sort
10:40Gutter 09, Intersport 4’er – runde 1 - 0447130904003Aurskoghallen - Mini 2Kjelsås HvitOppsal Blå
11:00Gutter 09, Intersport 4’er – runde 1 - 0347130903004Aurskoghallen - Mini 1Kjelsås OrangeKorsvoll Grønn
11:00Gutter 09, Intersport 4’er – runde 1 - 0447130904004Aurskoghallen - Mini 2Oppsal GrønnKjelsås Lilla
11:20Gutter 09, Intersport 4’er – runde 1 - 0347130903005Aurskoghallen - Mini 1AFSK GrønnOppsal Rød
11:20Gutter 09, Intersport 4’er – runde 1 - 0447130904005Aurskoghallen - Mini 2Korsvoll SvartKjelsås Hvit
11:40Gutter 09, Intersport 4’er – runde 1 - 0347130903006Aurskoghallen - Mini 1Kjelsås OrangeKjelsås Sort
11:40Gutter 09, Intersport 4’er – runde 1 - 0447130904006Aurskoghallen - Mini 2Oppsal GrønnOppsal Blå
12:00Gutter 09, Intersport 4’er – runde 1 - 0347130903007Aurskoghallen - Mini 1Korsvoll GrønnOppsal Rød
12:00Gutter 09, Intersport 4’er – runde 1 - 0447130904007Aurskoghallen - Mini 2Kjelsås LillaKjelsås Hvit
12:20Gutter 09, Intersport 4’er – runde 1 - 0347130903008Aurskoghallen - Mini 1Kjelsås SortAFSK Grønn
12:20Gutter 09, Intersport 4’er – runde 1 - 0447130904008Aurskoghallen - Mini 2Oppsal BlåKorsvoll Svart
12:40Gutter 09, Intersport 4’er – runde 1 - 0347130903009Aurskoghallen - Mini 1Oppsal RødKjelsås Orange
12:40Gutter 09, Intersport 4’er – runde 1 - 0447130904009Aurskoghallen - Mini 2Kjelsås HvitOppsal Grønn
13:00Gutter 09, Intersport 4’er – runde 1 - 0347130903010Aurskoghallen - Mini 1Korsvoll GrønnAFSK Grønn
13:00Gutter 09, Intersport 4’er – runde 1 - 0447130904010Aurskoghallen - Mini 2Kjelsås LillaKorsvoll Svart
14:30Jenter 08, Intersport 4’er – runde 1 - 1547140815001Aurskoghallen - Mini 1AFSK RødRælingen Blå
14:30Jenter 08, Intersport 4’er – runde 1 - 1647140816001Aurskoghallen - Mini 2Rælingen GrønnHaga Blå
14:50Jenter 08, Intersport 4’er – runde 1 - 1547140815002Aurskoghallen - Mini 1Haga RødRælingen Gul
14:50Jenter 08, Intersport 4’er – runde 1 - 1647140816002Aurskoghallen - Mini 2AFSK Arrangørlag/Mix J08Fet Rød
15:10Jenter 08, Intersport 4’er – runde 1 - 1547140815003Aurskoghallen - Mini 1Fet BlåAFSK Rød
15:10Jenter 08, Intersport 4’er – runde 1 - 1647140816003Aurskoghallen - Mini 2Rælingen HvitRælingen Grønn
15:30Jenter 08, Intersport 4’er – runde 1 - 1547140815004Aurskoghallen - Mini 1Rælingen GulRælingen Blå
15:30Jenter 08, Intersport 4’er – runde 1 - 1647140816004Aurskoghallen - Mini 2Fet RødHaga Blå
15:50Jenter 08, Intersport 4’er – runde 1 - 1547140815005Aurskoghallen - Mini 1Haga RødFet Blå
15:50Jenter 08, Intersport 4’er – runde 1 - 1647140816005Aurskoghallen - Mini 2AFSK Arrangørlag/Mix J08Rælingen Hvit
16:10Jenter 08, Intersport 4’er – runde 1 - 1547140815006Aurskoghallen - Mini 1Rælingen GulAFSK Rød
16:10Jenter 08, Intersport 4’er – runde 1 - 1647140816006Aurskoghallen - Mini 2Fet RødRælingen Grønn
16:30Jenter 08, Intersport 4’er – runde 1 - 1547140815007Aurskoghallen - Mini 1Rælingen BlåFet Blå
16:30Jenter 08, Intersport 4’er – runde 1 - 1647140816007Aurskoghallen - Mini 2Haga BlåRælingen Hvit
16:50Jenter 08, Intersport 4’er – runde 1 - 1547140815008Aurskoghallen - Mini 1AFSK RødHaga Rød
16:50Jenter 08, Intersport 4’er – runde 1 - 1647140816008Aurskoghallen - Mini 2Rælingen GrønnAFSK Arrangørlag/Mix J08
17:10Jenter 08, Intersport 4’er – runde 1 - 1547140815009Aurskoghallen - Mini 1Fet BlåRælingen Gul
17:10Jenter 08, Intersport 4’er – runde 1 - 1647140816009Aurskoghallen - Mini 2Rælingen HvitFet Rød
17:30Jenter 08, Intersport 4’er – runde 1 - 1547140815010Aurskoghallen - Mini 1Rælingen BlåHaga Rød
17:30Jenter 08, Intersport 4’er – runde 1 - 1647140816010Aurskoghallen - Mini 2Haga BlåAFSK Arrangørlag/Mix J08
Onsdag 23.09.20
18:30Regionserien Jenter 15 avd 4441041508010AurskoghallenAFSKBorgen
Torsdag 08.10.20
20:00Juniorserien Jenter avd 4241042005015AurskoghallenAurskog HølandFet
Søndag 11.10.20
10:00Regionserien Gutter 11 avd 2241031104015AurskoghallenAFSKUll/Kisa
11:15Regionserien Jenter 11 avd 2141041105015AurskoghallenAFSK BlåFrogner Gul
12:30Regionserien Gutter 11 avd 2241031104016AurskoghallenAFSKNIT-HAK Gul
13:45Regionserien Jenter 11 avd 2141041105016AurskoghallenAFSK BlåBjørkelangen/Høland Gul
Torsdag 15.10.20
20:00Juniorserien Jenter avd 4241042005028AurskoghallenAurskog HølandRælingen
Søndag 18.10.20
12:00Regionserien Jenter 14 avd 4541041410016AurskoghallenAFSKSkjetten/Rælingen 2
13:10Regionserien Jenter 15 avd 4441041508021AurskoghallenAFSKRaumnes & Årnes 2
Søndag 25.10.20
10:00Regionserien Gutter 11 avd 2241031104025AurskoghallenAFSKFjellhammer Gul
10:55Regionserien Jenter 11 avd 2141041105025AurskoghallenAFSK BlåHaga Blå
11:50Regionserien Gutter 11 avd 2241031104026AurskoghallenAFSKFjellhammer Blå
12:45Regionserien Jenter 11 avd 2141041105026AurskoghallenAFSK BlåHauerseter Blå
13:40Regionserien Jenter 12 avd 2641041211015AurskoghallenAFSK RødUll/Kisa Rød
Torsdag 29.10.20
20:00Juniorserien Jenter avd 4241042005041AurskoghallenAurskog HølandFjellhammer 2
Søndag 01.11.20
12:00Regionserien Jenter 14 avd 4541041410026AurskoghallenAFSKNIT-HAK 2
13:10Regionserien Jenter 15 avd 4441041508032AurskoghallenAFSKGjerdrum
Torsdag 05.11.20
20:00Juniorserien Jenter avd 4241042005054AurskoghallenAurskog HølandFrogner
Onsdag 11.11.20
18:30Regionserien Jenter 14 avd 4541041410036AurskoghallenAFSKEnebakk 2
Søndag 15.11.20
11:00Regionserien Jenter 12 avd 2641041211032AurskoghallenAFSK RødHaga Gul
Søndag 22.11.20
11:00Regionserien Jenter 12 avd 2641041211033AurskoghallenAFSK RødBorgen Blå
12:10Regionserien Jenter 15 avd 4441041508054AurskoghallenAFSKFjellhammer 2
13:20Regionserien Jenter 12 avd 2641041211034AurskoghallenAFSK RødEidsvold Turn Rød
Søndag 29.11.20
10:00Regionserien Gutter 11 avd 2241031104050AurskoghallenAFSKKløfta
10:55Regionserien Jenter 11 avd 2141041105051AurskoghallenAFSK BlåHurdal IBlå
11:50Regionserien Gutter 11 avd 2241031104051AurskoghallenAFSKRælingen Blå
Mandag 30.11.20
18:00Regionserien Jenter 11 avd 2141041105050AurskoghallenAFSK BlåRaumnes/Årnes Gul
Powered by: Bloc